wuustwezel

Wat is PLUS?

In 2005 sloegen mensen van Sp.a, Groen!, Zp en Spirit de handen in elkaar. Het moest maar eens gedaan zijn met politieke versnippering omwille van het eigen grote gelijk.
Voortaan zouden leden en sympathisanten van de verschillende partijen elkaar kunnen ontmoeten en samenwerken in een nieuwe lokale groep.
Voortaan zouden de inwoners van Wuustwezel kunnen kiezen voor een nieuw progressief samenwerkingsverband.
PLUS - Wuustwezel was geboren!
Samen verder werken!
Samen verder werken is en blijft onze slagzin. Ook na de verkiezingen van 2012 blijven we verder werken aan PLUS en aan de gemeente Wuustwezel! Wil jij ons daarbij al dan niet actief ondersteunen laat het ons dan zeker weten!



Geschiedenis

 
15 oktober 2012
We verliezen 2 zetels in de gemeenteraad. CD&V behoudt nipt de absolute meerderheid. Voor PLUS zullen Harry en Filip zetelen. In de ocmw-raad zal Helga PlUS vertegenwoordigen.
13 juni 2012
Filip wordt onze nieuwe lijsttrekker bij de volgende verkiezingen, Harry duwt de lijst, Helga, Ron en Dorien vervolledigen de top 4!
29 januari 2012
Dorien vervangt Ley in de gemeenteraad.
24 januari 2010
Filip vervangt Helga in de gemeenteraad, Helga vervangt Ron in de OCMW-raad.
08 oktober 2006
PLUS haalt met de gemeenteraadsverkiezingen 4 zetels in de gemeenteraad en 1,5 in de OCMW-Raad. Harry, Ley, Carl en Helga zetelen in de gemeenteraad. Ron zetelt in de OCMW-raad
31 januari 2006
SP.a, Agalev, Spirit en ZP slaan de handen in elkaar, PLUS-Wuustwezel is geboren!

Wie zijn we?

Helga Hoeymans

Contact:
helga@plus-wuustwezel.be

Ron Meeusen

Contact:
ron@plus-wuustwezel.be

Dorien Delandsheer

Contact:
dorien@plus-wuustwezel.be

Karen Anthonissen

Contact:
karen@plus-wuustwezel.be

Lief Van Gils

Contact:
lief@plus-wuustwezel.be

Jacques Lens

Contact:
jacques@plus-wuustwezel.be

Michèle Lavigne

Contact:
michèle@plus-wuustwezel.be

Karla Van Gils

Contact:
karla@plus-wuustwezel.be

Harry Smeulders

Contact:
harry@plus-wuustwezel.be